V rybářském přístavu
Autor: Arne Wallsten
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 x 50
Konec dražby: 10.07.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč