Žena s dítětem
Autor: Axel Kreher
(1941 - 2001)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč