238. Pod rozkvetlým hlohem
Autor: Helena Vanišová
(1951 Vimperk (Prachatice))
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 17d 7h 40m 38s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč