Postavy - XL Formát
Autor: Enrico Saracco
signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 112 cm, výška: 86 cm, rámování: 92,5 x 119
Konec dražby: 19.08.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč