127. Mechanický klaněč
Autor: Jaroslav Válek
(1954 Uherské Hradiště)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tlačená grafika, datace: 2003
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 40,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 18d 8h 57m 10s
Vyvolávací cena: 900 Kč