201. Žena s krávou

Autor: Bogdan Kaudetzky
(1898 Mnichov - 1964)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: 26 x 32

Konec dražby: 08.10.2024 21:06 SELČ

Zbývá: 17d 9h 8m 30s

Vyvolávací cena: 4 800 Kč