199. Měsíc nad mořem
Autor: Otto Lindberg
(1880 Švédsko - 1955)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 119
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.10.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 17d 9h 30m 46s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč