62. Děti s květinami
Autor: Ida Örwall
(1862 ? - 1950 ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1888
Šířka: 62 cm, výška: 49 cm, rámování: 76,5 x 89
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:20 SELČ
Zbývá: 17d 8h 49m 30s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč