187. Hradby v zimě
Autor: Josef J. Jaschke
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 72,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 68 x 83,5 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 08.10.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 17d 9h 28m 35s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč