179. Nová Mimoň
Autor: Rudolf Novotný
(1924 Česká Lípa - 2005)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 70 cm, výška: 58 cm, rámování: plátno napnuté
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 17d 7h 4m 20s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč