146. Zvonička ve Vlaském na Morávce
Autor: Jan Loriš
nesignováno, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 21,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 35 x 27
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 17d 9h 21m 29s
Vyvolávací cena: 500 Kč