167. Dnes Naposled
Autor: Venda Russová
nesignováno, na revers štítku
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 41 cm, výška: 33,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 17d 7h 10m 8s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč