166. Zátiší se džbánem
Autor: Venda Russová
nesignováno, na zadní straně uvedeno malířovo jméno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 17d 7h 10m 35s
Vyvolávací cena: 800 Kč