Carl Oscar Segerbro - Rodina
Autor: Carl Oscar Segerbro
(1912 Helsingborg - 1980 Malmo)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 55 cm, výška: 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč