82. Pobřeží
Autor: František Tvrdý
(1912 Sedlice - 1974 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno.
Technika: olej na kartonu, materiál: karton, datace: 1958
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 41 x 51
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 17d 17h 14m 54s
Vyvolávací cena: 800 Kč