147. V ateliéru
Autor: František Tvrdý
(1912 Sedlice - 1974 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1953
Šířka: 28 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 47 x 36,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 17d 9h 3m 14s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč