162. Na dědině
Autor: Róbert Tomský
(1918 Tomsk - 1990 Handlová)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 71 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 83,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 17d 7h 16m 4s
Vyvolávací cena: 800 Kč