164. V Prachovských skalách
Autor: Václava Russová
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 49 x 35
Konec dražby: 08.10.2024 20:54 SELČ
Zbývá: 17d 7h 6m 49s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč