161. Zátiší se zeleninou
Autor: Václava Russová
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, plátno fixováno na kartonu
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 34 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34,5 x 45
Konec dražby: 08.10.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 17d 7h 1m 23s
Vyvolávací cena: 700 Kč