59. Borovice v makovém poli
Autor: František Vlasák
(1874 Brandýs nad Laben - 1952 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 63 cm, výška: 63 cm, rámování: 84 x 84
Konec dražby: 08.10.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 17d 8h 33m 20s
Vyvolávací cena: 4 500 Kč