84. Květinový trh
Autor: Cornelis van Reenkamp
(1884 Delft, Nizozemsko - ? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 80,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 71 x 97
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 17d 8h 38m 10s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč