67. Tvář
Autor: Renate Stock Paulsson
(1950 Rakousko)
značeno sea glas bruk, signováno vpravo z boku
Materiál: sklo
Výška: 15,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:22 SELČ
Zbývá: 17d 8h 24m 40s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč