Portrét dívky
Autor: Oliver Sjöval
(1951 - 2004)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 52,5 x 60
Konec dražby: 04.06.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč