141. U Půhalů
Autor: František Holoubek
(1879 Benešov - 1934 Benešov)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1925
Šířka: 51 cm, výška: 31 cm, rámování: 35,5 x 55,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 17d 9h 14m 12s
Vyvolávací cena: 500 Kč