138. Mořské vlny
Autor: Alexander Batovec
(? - 1947)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 19 x 24
Konec dražby: 08.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 17d 9h 0m 26s
Vyvolávací cena: 500 Kč