133. Ritta

Autor: Josef Dubiel von LeRach
(1951)

signováno vpravo dole, na reversu autorského přípisu, rámováno, zaskleno,
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26 x 22,5

Konec dražby: 08.10.2024 20:44 SELČ

Zbývá: 17d 9h 8m 7s

Vyvolávací cena: 800 Kč