94. Chata v Křimicích
Autor: Jan Kotýk
nesignováno, rámováno, zaskleno, na reversu autorského štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 35 x 41,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:31 SELČ
Zbývá: 17d 7h 49m 10s
Vyvolávací cena: 700 Kč