121. Zima na horách
Autor: Max Ostrý
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 17d 8h 47m 22s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč