107. Pravoslavný kostel
Autor: Antonín Kupka
(1896 Klopina - 1939 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:35 SELČ
Zbývá: 17d 7h 47m 8s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč