63. Berlínské ulice
Autor: Eberhard Franke
(1936 Berlin - 2004)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 39 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 44 x 58
Konec dražby: 08.10.2024 20:20 SELČ
Zbývá: 17d 8h 56m 49s
Vyvolávací cena: 600 Kč