Lomnický štít - XXL Formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v širokém masivním galerijním rámu. Na reversu na napínacím rámu autorský přípis s datací. Konzultováno a posouzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 108 cm, výška: 86 cm, rámování: 122 x 143 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 03.06.2024 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč