51. U rybníka Kaněv
Autor: Jiří Švec
(1928 Pardubice - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 83 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 45 x 97 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 17d 8h 40m 19s
Vyvolávací cena: 800 Kč