Labuť
Autor: William Simmons
(1884 ? - 1949 ?)
Signováno a datováno vlevo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1931
Šířka: 24,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 32 x 42 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč