10. Před domem
Autor: Josef Jarský
(? ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 37 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:03 SELČ
Zbývá: 17d 10h 38m 29s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč