162. Manželé

Autor: Josef Kitzler
(1891 Praha - ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:53 SELČ

Zbývá: 17d 19h 4m 0s

Vyvolávací cena: 400 Kč