Tváře
Autor: Katrin Sliwinski
(1947 Berlín, Německo)
Signováno a datováno na reversu, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm, rámování: 71 x 91 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč