186. Podzimní krajina
Autor: J.K. Kormaň
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 82,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 21:01 SELČ
Zbývá: 18d 9h 20m 27s
Vyvolávací cena: 500 Kč