Mladá Boleslav v zimě
Autor: Bohumil Trefil
(1901 Praha - 1974 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 55,5 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč