Krásná holka
Autor: Filip T.A.K.
(1953 Wroclav)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 80 cm, výška: 90 cm, rámování: 92,5 x 82 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč