258. Konvolut 7ks- Šohajové z Valašska
Autor: Oskar Hájek
(1886 Brno - ?)
listy jsou signovány, číslovány, u některých je i název
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 41 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 07.10.2024 21:25 SELČ
Zbývá: 17d 16h 33m 45s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč