244. Čapí sněm

Autor: Julius Mařák
(1832 Litomyšl - 1899 Praha)

Značeno, vytiskl grafický závod Jana Štence v Praze.
Technika: světlotisk, datace: 1870
Šířka: 32,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 21:21 SELČ

Zbývá: 17d 19h 6m 38s

Vyvolávací cena: 300 Kč