63. Týnská ulička, Starý Ungelt

Autor: Jan Honsa
(1876 Tisová - 1937 Polička)

Technika: dřevoryt, datace: 1915
Šířka: 5,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:20 SELČ

Zbývá: 17d 17h 19m 51s

Vyvolávací cena: 400 Kč