Akt
Autor: Antonín Zeman
(1911 Neštětice - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 72 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 84 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč