246. Podzim pod Třemšínem
Autor: Edvard Biener
(? ? - ? ?)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 100 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 84,5 x 114 cm
Konec dražby: 09.10.2024 21:21 SELČ
Zbývá: 18d 8h 31m 6s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč