Kytice ve váze
Autor: Rudolf Marčín
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč