96. Napájení koní
Autor: Rudolf Jindřich
(1882 Město Touškov (Plzeň-sever) - 1968 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 14,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 31,5 x 27
Konec dražby: 07.10.2024 20:31 SELČ
Zbývá: 17d 18h 25m 48s
Vyvolávací cena: 400 Kč