Topoly u cesty
Autor: Rudolf Jindřich
(1882 Město Touškov (Plzeň-sever) - 1968 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 26,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 55,5 x 42
Konec dražby: 09.09.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč