187. Konvolut grafik - 12 kusů
Autor: Oldřich Ordelt
(1923 Želetavice nad Dřevnicí - 2004)
signováno vpravo dole, různé techniky, paspartováno, zaskleno
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 25 cm
Konec dražby: 09.10.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 18d 9h 13m 33s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč