179. Úvoz II
Autor: Alois Škubala
(1940)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 2003
Šířka: 29 cm, výška: 26 cm, rámování: 31,5 x 34 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 18d 7h 15m 5s
Vyvolávací cena: 600 Kč