178. Od Kudlova
Autor: Alois Škubala
(1940)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 09.10.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 18d 7h 17m 17s
Vyvolávací cena: 600 Kč